• 2% z dane

• Vážení rodičia,

aj tento rok sa k Vám obraciame s prosbou darovať 2% z dane deťom ZŠ s MŠ Dlhá nad Oravou 110 cez OZ DLHÁNIK, ktoré budú použité na skvalitnenie, spestrenie a spríjemnenie výchovy, výučby a hier detí.

Tlačivá budú k dispozícií v priestoroch školy alebov nasledujúcom odkaze: tlačivo_2%__2024.pdf .

1. ZAMESTNANEC: požiadate svojho zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania zaplatených preddavkov na daň, priložte k žiadosti tlačivo na 2% z dane.

2. FYZICKÉ OSOBY: podávajú si daňové priznanie sami. Vypočítajte si 2% z dane príjmov, vyplňte príslušný formulár DP, vyplnené tlačivo doručte v lehote do 31.3. 2024 (príp. 30.06.2024 - predĺženie lehoty) na Váš daňový úrad podľa miesta bydliska a v tomto termíne aj uhraďte daň.

3. PRÁVNICKÉ OSOBY: môžete poukázať 2% z dane najneskôr v termíne do 31.3.2024 (30.6. 2024), ak zároveň do tohto termínu poskytne dar minimálne 0,5%. Ak dar nedaruje, môže poukázať iba 1% z dane.

Veríme, že túto formu finančnej podpory využijete a spoločne môžeme skvalitniť prostredie a výučbu detí.

Ďakujeme!

OZ DLHÁNIK